חדרים וסויטות

חדר סטנדרט

חדר סטנדרט

נוף מרהיב נשקף מהחדרים הפינתיים אשר ממוקמים בבניין המרכזי ומציעים לאורחים מקום מושלם לאתנחתא מרגיעה לעין ולנפש בסופו של יום גדוש בריגושים או לאחר צפייה בהופעה סוחפת בשעות הערב.
באלמא 4 חדרי סטנדרט.

  מפרט חדר סטנדרט
  
 
מידע נוסף לחדר זה
החל מ- ₪1,050
חדר אמן

חדר אמן

ארבעה חדרים נוחים, אינטימיים ומעוררי השראה, המיועדים לשהות ממושכת של אמנים. חדרים אלו עומדים לרשות האורחים בזמן שאינם מאוכלסים על ידי האמנים. לכל חדר כניסה חיצונית נפרדת המוסיפה לתחושת האינטימיות ונוף חלקי של הקולונדה.
באלמא 3 חדרי אמן.

  מפרט חדר אמן
מידע נוסף לחדר זה
החל מ- ₪1,100
חדר קלאסי

חדר קלאסי

חדר זה ממוקם במרחק הליכה קצר מהבניין המרכזי ומציע נוף לגינות ומרפסת פתוחה שגודלה כגודל החדר עצמו. אור טבעי שוטף את החלל מבעד לשני קירות זכוכית מהרצפה עד לתקרה. באלמא 22 חדרי קלאסי. 

  מפרט חדר קלאסי (500)       

  מפרט חדר קלאסי (600)
מידע נוסף לחדר זה
החל מ- ₪1,350
דלקס

דלקס

הנוף הנגלה במלוא הדרו משתי המרפסות של חדר זה הינו עוצר נשימה. בפנים, האור הרך השוטף את החדר מזמין את האורחים להתרווח בריהוט מפנק וליהנות מיצירות האמנות המעטרות את קירות החדר. בחוץ,  נצנוצי אור מרקדים על פני הים התיכון עד האופק. באלמא 38 חדרי דלקס.

במהלך יולי ואוגוסט בלבד, חדרי דלקס מותאמים לאירוח של זוג +ילד. להזמנות התקשרו: 04-6300108

  מפרט חדר דלקס
מידע נוסף לחדר זה
החל מ- ₪1,500
חדר פנורמי

חדר פנורמי

בחדרים הפנורמיים המרווחים תיהנו מנוף יפיפה וממרחב הכולל פאטיו קסום. את הרצפה בחדרים אלו מעטרות מרצפות מקוריות וייחודיות אשר מצויות גם בחללים הציבוריים של הבניין המרכזי. לכל חדר כניסה חיצונית נפרדת המוסיפה לקסם ותחושת הייחודיות. באלמא 6 חדרים פנורמיים

  מפרט חדר פנורמי
מידע נוסף לחדר זה
החל מ- ₪1,750
סוויטה

סוויטה

הרגשה ביתית מובטחת לכם בחוויית האירוח הכוללת חדר שינה נפרד בקומת הקרקע של הקוטג'ים, הממוקמים במרחק הליכה קצר מהבניין המרכזי. נגיעות של עיצוב ונוחות, ובהן שולחן לארבעה, וספסל עם כריות מפנקות באדן החלון שטוף השמש המציע נוף לגנים, תורמות להגברת תחושת הביתיות והאינטימיות של הסוויטה. באלמא 14 סוויטות.
  מפרט סוויטה (500)    

  מפרט סוויטה (600)  
מידע נוסף לחדר זה
החל מ- ₪1,750
סוויטה פרימיום

סוויטה פרימיום

סוויטות הפרימיום , הממוקמות במרחק הליכה קצר מהבניין המרכזי ומציעות נוף מרהיב של הים התיכון ממוקמות בקומת הקרקע של הקוטג'ים, הניצבים על שפת רכס הר הכרמל. נגיעות של נוחות ועיצוב מודרני, הכוללות, בין היתר, שולחן לארבעה, וספסל עם כריות מפנקות באדן החלון שטוף השמש תורמות להגברת תחושת הביתיות והאינטימיות של הסוויטה. באלמא 5 סוויטות פרימיום.
  מפרט סוויטה פרימיום (500)      

  מפרט סוויטה פרימיום (600)
מידע נוסף לחדר זה
החל מ- ₪2150
סוויטה מונגשת

סוויטה מונגשת

סוויטה מונגשת עם רמפת גישה לחדר, משקופים רחבים ומקלחת מונגשת. הרגשה ביתית מובטחת לכם בחוויית האירוח הכוללת חדר שינה נפרד בקומת הקרקע של הקוטג'ים, הממוקמים במרחק הליכה קצר מהבניין המרכזי. נגיעות של עיצוב ונוחות, ובהן שולחן לארבעה, וספסל עם כריות מפנקות באדן החלון שטוף השמש המציע נוף לגנים, תורמות להגברת תחושת הביתיות והאינטימיות של הסוויטה. באלמא 3 סוויטות.

  מפרט סוויטה (500)    

  מפרט סוויטה (600)
החל מ- ₪1,750
X summer banner