הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי הַזְמָנָה אוֹנְלַיְן פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת רֹאשׁ אֲתָר תַּפְרִיט אֲתָר סְגִיר אֲתָר מַפַּת אֲתָר

גלריות ואמנות

גלריות ואמנות

אלמא הוא מלון ומרכז לאמנויות. המקום שלנו יחיד ומיוחד במינו אבל הוא בהחלט לא בודד או מבודד. באזור זכרון יעקב פועלים אמנים רבים, בזרמים שונים ובצורות עבודה מגוונות.
למעשה נוצרה סביב אלמא קהילה גדולה של אמנות. אפשר לבקר אצל רבים מהאמנים, ליהנות מן הגלריות, מן המגוון ומן האיכויות של אמנים שפועלים מחוץ למרכז ודווקא בזכות זאת – מעניינים פי כמה.

"יצירה מקומית"

חנות גלריה שיתופית וצבעונית לאמנות ואמנות שימושית, בלב המדרחוב של זכרון יעקב.
השותפות הן שבע אמניות מקומיות, שמציגות ומוכרות יצירות אומנות שאפשר ללבוש אותן, לאכול איתן, לענוד אותן להתעטף בהן, להתבונן ולהנות מהן, בתחומים שונים – תכשיטים וקרמיקה, פיסול, תכשיטי כסף ואבני חן, ויטראז’ וסריגים, עיסת נייר ומוצרי נייר, בדים-בגדי פעוטות ואביזרים, מנדלות משולבות בפסוקי תפילה – הדפסים על נייר ואריחים.

החנות פתוחה בימים
א’-ה’ מ 10:00- -19:30
ביום ו’ מ 09:00- -15:00
שבת סגור.
מומלץ לוודא בטלפון את שעות פתיחה. אפשר גם לתאם ביקורים בסטודיו הפרטי של כל אחת מהשותפות.

הכתובת: רחוב המייסדים 52.
טלפון: 04-6391262.

גלריה מול הים

אהלה היא יוצרת בקולאז’, מספרת סיפורים, קוראת בקלפים, עורכת טקסים ואמנית יוצרת.
צפריר יוצר בעץ אמנות שימושית. ביחד הם מפעילים בביתם גלריה משותפת ומארחים סדנאות, טקסים ומפגשים אנושיים. הבית, ממנו נשקף נוף נהדר של הים, הוא מקום מזמין ופתוח, שמאפשר לאורחים ליהנות מהשראה.

הפעילות בתאום מראש.
טלפון 052-3888517.
/https://peoplelovepeople.co.il/our_hostess/ohela

גלריה סרחיו פיינגולד

סרחיו פיינגולד הוא אמן קרמיקה ותיק. לפני שמונה שנים פתח את הגלריה בזכרון יעקב ובה הוא מציג מגוון גדול של יצירות, עבודות יד, עשויות בטכניקות פרימיטיביות, בחומרים מהטבע, תכשיטים, ציורי שמן ואקריליק, הדפסים ויודאיקה. כל העבודות הן של מעצבים ישראלים.

שעות פעילות: 10.00/18.00 שבת בתאום מראש.
טלפון 052-2376182
https://www.etsy.com/shop/SergioFaingold

תות נייר - נייר עבודת יד

גלריה ובית מלאכה בהם מציעים לבני כל הגילים הכנת נייר בעבודת יד. הסדנאות כוללות פעילות חווייתית ייחודית, שמתמקדת בהכנת נייר בעבודת יד מקליפת עץ התות. בגלריה מוצגות ונמכרות גם עבודות אמנות על טהרת הנייר.
בסדנה הבסיסית מתנסים בעשיית נייר מקליפות עץ התות–נייר המלווה הסבר על ההיסטוריה של הנייר, סוגי הצמחים השונים והטכניקות השונות. משך סדנא כשעה ובתאום מראש, מגיל 4.
יש במקום גם סדנת נייר להכנת תמונות ומנדלות מפרחים, בה מכינים נייר שעליו יוצרים תמונה מעלי כותרת של פרחים, מקשטים בסיבים צבעוניים כולל הסבר על תהליך הכנת הנייר. משך הפעילות: כשעתיים. מתאים במיוחד לזוגות ומשפחות עד 5 משתתפים מגיל 12 .

שעות פעילות:
10:00-19:00.
טלפון: 054-6490559
/https://www.tutneyar.co.il

הידיים שמפסלות ריפוי

רונית טסלר עדן היא אמנית המפסלת בחומר, באבן ובברונזה. בעבודותיה היא מביאה לידי ביטוי את הקשר העמוק שלה לגוף האדם, חיבור ליציבה נכונה, חיבור לשמחת חיים, למודעות
גוף נפש ובמיוחד לאשה בה היא רואה סמל לעוצמה, להכלה, אהבה הרמוניה. הסטודיו נמצא במרכז המושבה ולצידו פועלת גלריה בה מוצגות עבודותיה. רונית עוסקת גם בשילוב בין תרפיה לאמנות. היא בעלת ניסיון רב במזיגה שלהן יחד, ובבחינת השפעתן זו על זו. כיום היא משלבת
את שתיהן בתהליכים להתפתחות אישית והעצמה.

שעות פעילות: החל מ 10- עד 20 , ימי א-ו. אפשרי גם בשבת.
טלפון: 054-4335245
https://www.ronitgallery.co.il

אומנות ורוח

ציפי מתגוררת בבית-גלריה במדרחוב בזכרון יעקב. הבית נבנה על חורבות מערה, ששימשה את משפחת אהרונסון להשקיית סוסיה.
ציפי היא אמנית יוצרת בטכניקה מעורבת על בסיס נייר. בין העבודות גם מזוזות ותכשיטים.

שעות פעילות: 9:00-21:00 .
טלפון: 052-3221905.

קארן קרמיקה

קארן תשבי היא אמנית שיוצרת כלי קרמיקה. היצירות מושפעות מן הטבע. קארן יוצרת בעיקר כלים שימושיים, במגוון טקסטורות ובצבעים רבים. הכלים נמכרים גם ביקב תשבי ובמסעדת תשבי.
טלפון: 053-8585828.

אדמה ושמים

גלריה בה מציעים מבחר קריסטלים בצבעים והתגבשויות מיוחדות לצד תכשיטים מקוריים, מוצרי אווירה ואומנות. מדי פעם אפשר לפגוש במקום את דייוויד נאיש – מתקשר הנשמה שמעניק קריאה והתאמה אישית של גבישים בתקשור.
טלפון: 050-7429522.
/http://gaya-david.co.il

הנוליה – אריגה בנול

אורית מציעה בנוליה שלה אירוח ביתי וסדנה “מסיב לבגד”, הכוללת התנסות באריגה. במסגרת החוגים והסדנאות בנוליה נחשפים לעולם האריגה בנול, מכירים טכניקות הפעלה של נולים שונים ושיטות אריגה שונות. הבד הנארג בנול יכול להיות פשוט: בדוגמה פשוטה או בצבע אחיד, או עשיר: בדוגמאות מורכבות במספר צבעים. אפשר לארוג שכבת בד אחת או יותר וליצור
דוגמאות אריגה מורכבות. הפעילות מיועדת לכל הרמות ולכל גיל.

טלפון: 054-4726520
https://hanuliaorit.wixsite.com/website

HeartMade סטודיו וגלריה

שרונה אפרת היא אמנית רב תחומית, פורמת-רוקמת, מאמינה בחיבורים ובאהבה. בסטודיו נרקמות תמונות, מילים, פיסות נייר לחיבורים קסומים. מתוכו נולדות יצירות מופלאות, נרקמות שיחות עמוקות, ונולדות חברויות אינטימיות. בגלריה מבחר עבודות של שרונה, ציורים, קולאז‘ים, יחד עם תכשיטים, אביזרי אופנה, מוצרי עיצוב של מגוון אמניות. ניתן להזמין עבודת קולאז’ אישית ולהעניק למי שאוהבים. הסטודיו נמצא באחת מחצרות האיכרים.

שעות פעילות: 11:00-19:00 .
טלפון: 054-4998667

חופשת קיץ באלמא!

טיפול ספא יחיד (50 דקות) במתנה!

למזמינים בתאריך 5/7+ 4/7 + 10/7 + 12/7 בלבד

10% הנחה למקדימים להזמין 2 לילות

באמצ”ש בחודשים יולי אוגוסט 2022

מבצע למשפחות – מחירים מיוחדים למשפחות כולל ילד ראשון חינם בסוויטות.

באמצ”ש חודש יולי 2022 בלבד

* ללא כפל מבצעים
מוקד הזמנות 02-5331331